<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=651209275913368&ev=PageView&noscript=1" /> Jak wystawić ogłoszenie, żeby sprzedać wczasy? · złapwczasy.pl

Jak wystawić ogłoszenie, żeby sprzedać wczasy?

13.07.2023
Jak wystawić ogłoszenie, żeby sprzedać wczasy?

Receptą na skuteczną sprzedaż wyjazdu jest:

  1. Atrakcyjna cena
  2. Zachęcający opis
  3. Zamieszczenie ogłoszenia w odpowiednim miejscu

Aby skutecznie odsprzedać wyjazd, zaoferuj dobrą cenę, opisz ją rzetelnie i wystaw ogłoszenie w odpowiednim miejscu

Poniżej opiszemy krok po kroku, jak wystawić ofertę wyjazdu na Bazarku złapwczasy.pl

1. Załóż konto i zaloguj się

Na złapwczasy.pl dodasz ogłoszenie jedynie po zalogowaniu. Dlaczego? Jest to ważne, ponieważ dbamy o autentyczność ofert i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

Wystawione ogłoszenie jest widoczne dla każdego, natomiast Twoje dane będą wyświetlane wyłącznie dla zalogowanych. Koniec ze spamem! 🙂

Założenie konta i wystawienie oferty jest całkowicie darmowe

2. Wybierz zdjęcie do ogłoszenia

Kliknij Dodaj ogłoszenie na stronie złapwczasy.pl

Następnie wybierz zdjęcie, które najlepiej oddaje charakter wczasów, które chcesz odsprzedać.

3. Uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola formularza. Podaj skąd i dokąd jest wyjazd, jaki jest termin wycieczki, podstawowe dane zakwaterowania oraz dla ilu osób jest ona przeznaczona.

Podaj atrakcyjną cenę

Podaj cenę, za jaką chciałbyś odsprzedać wczasy oraz cenę zakupu. Idealna cena to balans pomiędzy przyciągnięciem kupujących a minimalizowaniem strat z powodu odsprzedaży. Jak najlepiej wycenić swój wyjazd? O tym dowiesz się w artykule Sprzedam wczasy - pilne!

Opisz swoją wycieczkę

Jak opisać wyjazd, na którym się nie było? Wykorzystaj opis z biura podróży. Zastanów się, co Cię skłoniło do kupienia tej wycieczki? Jak daleko od plaży jest hotel? Czy przy hotelu znajduje się basen? To dla wielu Kupujących bardzo ważne informacje.

Napisz opis tak, jakbyś sprzedawał tę wycieczkę… sobie

Wiele osób szuka wczasów dla rodziny z dziećmi. Dla nich liczą się przede wszystkim atrakcje dla najmłodszych. Przed wystawieniem oferty skontaktuj się z biurem podróży i spytaj, czy jest możliwość dopisania dzieci. Jeżeli tak, koniecznie o tym napisz! To sprawi, że będą się z Tobą kontaktować tylko ci, którzy są naprawdę zainteresowani.

Przed wystawieniem oferty skontaktuj się z biurem podróży i spytaj, czy jest możliwość dopisania dzieci.

Napisz uczciwie, dlaczego nie możesz pojechać i jesteś zmuszony odsprzedać wczasy. Im bardziej wiarygodna oferta, tym większe szanse na sprzedaż.

Jeżeli chcesz, napisz w jakich cenach można kupić taką wycieczkę w biurze podróży i dlaczego Twoja cena jest bardzo atrakcyjna. To może przyspieszyć decyzję Kupujących.

Dodaj link do oferty ze strony biura podróży

W polu Link do oferty biura podróży wstaw link do wycieczki, którą kupiłeś. Tam Kupujący znajdzie więcej informacji na temat Twojej wycieczki. Nie wstawiaj linku w opisie wycieczki. Wygląda to źle i odstrasza Kupujących.

Podaj swoje dane kontaktowe

Dodaj swoje dane do kontaktu. Pamiętaj, że będą one dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. A to oznacza, że Twoje dane nie będą się plątać po internecie i nie będą dostępne dla botów (tak, to dzięki nim od czasu do czasu masz telefony z zaproszeniem na prezentację robotów kuchennych z gratisowym bigosem w Wrocławiu - true story). Dodanie numeru telefonu jest opcjonalne, ale warto to zrobić - zwiększa to szanse, że Kupujący spontanicznie do Ciebie zadzwoni i dobijecie targu.

Podaj numer telefonu, żeby Kupujący mógł szybko się z Tobą skontaktować

Sprawdź czy wszystko się zgadza i wystaw ogłoszenie

Przejrzyj wszystko jeszcze raz. Zastanów się, czy Ciebie taka oferta by zachęciła. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić szczegóły oferty, a nawet ją usunąć. Wszystko jest pod Twoją kontrolą.

4. Udostępnij ofertę na swoim profilu na Facebooku

Przy każdej ofercie jest przycisk "Udostępnij na Facebooku". Kliknij i zwiększ szanse na to, że ktoś odkupi Twoje wakacje. Na Facebooku jest dużo przypadkowych i wkurzających osób, to fakt, ale mimo wszystko warto spróbować.

5. Dokonaj transakcji odsprzedaży

Ktoś chce odkupić od Ciebie wakacje? Super! 👍 Powodzenia 🤞

6.* Daj nam znać, jak Ci poszło!

Podoba Ci się? Coś Cię wkurzyło? Cały czas rozwijamy złapwczasy.pl. Jeśli masz jakieś sugestie, napisz do nas.

Dziękujemy 😊

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Najlepsze oferty publikujemy na naszym profilu. Obserwuj nas!

Zobacz oferty Extra Last Minute!

Stosujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania serwisu oraz narzędzi analitycznych. Dowiedz się więcej