<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=651209275913368&ev=PageView&noscript=1" /> Wyszukiwarka sprawdzonych wakacji Last Minute - O nas · złapwczasy.pl
Najlepsza wyszukiwarka Last Minute - złapwczasy.pl

O nas - wyszukiwarce najlepszych Last Minute

Frustracja + działanie = wyjątkowa wyszukiwarka

Szukasz wczasów na 7 różnych stronach biur podróży, wypełniasz formularze, klikasz, przewijasz... Czas ucieka, a tu nic ciekawego!

Przecież wszystkim zależy nam na tym, żeby jechać w fajne miejsce w cenie prawdziwego Last Minute. Jak najszybciej!

My też przez to przeszliśmy. Wkurzyliśmy się i zrobiliśmy swoją wyszukiwarkę najlepszych Last Minute. Taką, w której znajdziesz swoje wymarzone wakacje i nie pójdziesz z torbami. 😊

Na złapwczasy.pl znajdziesz tylko najlepsze i sprawdzone Last Minute

Ile razy było tak, że przeczesałeś 15 tysięcy ofert w poszukiwaniu tej jedynej. Jest! Znalazłeś super Last Minute!

Kierunek się zgadza, termin pasuje, cena - marzenie. Wszystko gra… aż tu nagle patrzysz - ocena 2/10! Eeeejjj... 🤦‍♀️

Tyle szukania, tylko po to, żeby znaleźć hotel z grzybem na ścianie, niemiłą obsługą albo niedobrym jedzeniem? Nigdy więcej!

Tylko najlepsze hotele z oceną co najmniej 7/10

U nas stawiamy na jakość, nie ilość. Nasze wakacje są sprawdzone przez wczasowiczów. Wszystkie oferty mają dobre opinie i zostały ocenione na co najmniej 7/10.

Bazarek złapwczasy.pl - odsprzedaż lub odkup wakacje

Na naszym Bazarku znajdziesz Last Minute z "drugiej ręki"

Lub wystawisz ogłoszenie sprzedaży wczasów. Za darmo.

Oprócz świeżych okazji Last Minute, na złapwczasowym Bazarku znajdziesz perełki z drugiej reki. To ogłoszenia odsprzedaży wakacji osób, które zostały zmuszone z nich zrezygnować.

Musisz zrezygnować z wakacji i chcesz odsprzedać swój wyjazd? Wystaw swoje ogłoszenie. Za darmo. Na spokojnie. Więcej szczegółów na stronie Jak dodać ogłoszenie.

Kiedyś musieliśmy odwołać wakacje…

Skąd w ogóle pomysł na Bazarek? Z bolesnego doświadczenia. Parę lat temu mieliśmy kupione wczasy do Grecji. Wszystko było przygotowane. I bach! Nagle okazało się, że nie możemy pojechać.

Spytaliśmy życzliwą (do czasu) panią z biura podróży, czy pomoże nam odsprzedać wakacje. I... odprawiła nas z kwitkiem! W końcu udało się odsprzedać wakacje w internecie, ale nie obyło się bez nerwów... Dlatego powstał nasz Bazarek!

Musisz zrezygnować z wakacji i chcesz odsprzedać swój wyjazd? Wystaw swoje ogłoszenie. Za darmo, na spokojnie.

Dane osób wystawiających ogłoszenia na Bazarku są chronione i widoczne wyłącznie dla zalogowanych osób. Więcej szczegółów na stronie Jak dodać ogłoszenie. Co więcej, na naszym blogu znajdziesz wzór bezpiecznej umowy kupna-sprzedaży wakacji.

Bezpiecznie. Bez reklam. Bez problemu.

Naszą misją jest stworzenie przyjaznego miejsca, gdzie znajdziesz wymarzone wakacje w fajnej cenie. Tak, szukanie Last Minute może być przyjemne :)

Dlatego na złapwczasy.pl nie wyświetlamy reklam. Dane osób wystawiających ogłoszenia na Bazarku są chronione i widoczne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Sprawdź nasz blog o tanim podróżowaniu

Tam rozwiązujemy problemy, na które możesz się natknąć w trakcie podróżowania. Bez lania wody. Na naszym blogu wrzucamy ciekawe i praktyczne artykuły, które pomogą Ci w podróży, poszukiwaniu Last Minute, odsprzedaży wycieczki i wiele innych!

Oprócz przydatnych informacji, w niektórych postach znajdziesz unikatowe materiały jak na przykład wzór rezygnacji z wycieczki czy umowę kupna-sprzedaży wakacji.

Blog złapwczasy.pl - o tanim podróżowaniu i Last Minute

Najlepsze "Lasty" na poważnie. Walka o "Lasty" na luzie

Społeczność "ponad parawanami"

Chcemy stworzyć przyjazną społeczność podróżników i "Last Minutowców" ponad podziałami. Nie ważne, że dopiero zaczynasz podróżować, albo zwiedziłeś jako autostopowicz. Liczy się pasja do odkrywania nowych miejsc.

Pamiętaj, że konkurencja jest duża i świetne okazje Last Minute szybko znajdują swoich nabywców. Trafiłeś na wymarzoną ofertę? Rezerwuj od razu! Sąsiad był szybszy? Cóż... Pomachaj mu jak będzie przelatywał nad Twoim domem. Następnym razem Ty będziesz pierwszy. Sokojnie :)

Jeśli kochasz podróżować, kombinujesz jak to zrobić (taniej) dołącz do naszej społeczności na Instagramie i Facebooku!

Twój sąsiad już tu jest. Być może... 😁

Jesteś blogerem lub twórcą treści podróżniczych?

A do tego podobają Ci się nasze podejście? Daj znać, jesteśmy otwarci na współpracę! :)

Stosujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania serwisu oraz narzędzi analitycznych. Dowiedz się więcej