Wycieczki objazdowe - dlaczego warto?

Zaktualizowano: 5 lutego 2022
Wycieczki objazdowe - dlaczego warto?

Spędź wakacje inaczej niż zwykle i odkryj kraj, do którego się wybierasz. Pojedź na wycieczkę objazdową! Tylko którą wybrać? Czy na objazdówce da się wypocząć? Czy w ogóle warto? I co to są wycieczki objazdowe dla wygodnych (2w1)? Sprawdźmy!

Wyobraź sobie idealne wakacje dla przeciętnego Polaka. Co tam widzisz? Wyłania Ci się obraz All Inclusive, 4 lub 5 gwiazdkowy hotel z atrakcjami i oczywiście wi-fi, wolne leżaki przy basenie, bar z nielimitowanym alkoholem i pyszne jedzenie. Okej, może jeszcze plaża, gdzieś w tle.

Ty też masz takie marzenie? A może chcesz wywieźć z wakacji coś więcej niż opalenizna i kilka zdjeć spod hotelu? Brawo! Dowiedz się, jak wypocząć i wywieźć wartościowe wrażenia z wyjazdu. Sprawdź wycieczki objazdowe!

Uwolnij się z hotelu i poszerz horyzonty

Wycieczki objazdowe nie cieszą się u nas zbyt dużą popularnością. All Inclusive stało się synonimem wakacji. Brzmi niewiarygodnie? Blisko 80% Polaków wybiera wakacje All Inclusive w hotelu.

Dobrze zaplanowana wycieczka objazdowa jest bezcenna, jeśli chcesz otworzyć swój umysł. Zobaczysz niesamowite miejsca, usłyszysz o rzeczach, o których nie miałeś pojęcia. A przede wszystkim, poznasz lokalną kulturę i zwykłych mieszkańców, a nie tylko pracowników hotelu.

Dobra wycieczka objazdowa to skarb dla Twojego umysłu i duszy

Objazdówka ma wyjątkową wartość w obcych krajach, szczególnie odmiennych kulturowo. Zrobisz tam mnóstwo ciekawych zdjęć, ale to banał. Co najważniejsze, "poczujesz" to miejsce, ten klimat.

Wakacje All Inclusive to "złota klatka". Chcesz w niej zostać czy pofrunąć i zobaczyć więcej?

A co z leżeniem przy basenie z drinkiem w dłoni? To przyjemne... tylko trochę mało rozwojowe 🙂

Wycieczki objazdowe dla wygodnych - dwa w jednym

Zwiedzaj i odpoczywaj z wycieczką dwa w jednym. Taki wyjazd to wypoczynek + zwiedzanie, czyli połączenie wycieczek, na których zobaczysz ciekawe miejsca z dniami wolnymi, w które poleżysz na plaży.

Możesz wybrać jeden z dwóch typów wycieczek objazdowych dla wygodnych:

  • Wypoczynek + zwiedzanie (7+7) - tydzień odpoczynku i tydzień zwiedzania. Porządnie wypoczniesz i się nie znudzisz 🙂
  • Zwiedzanie dniami wolnymi - krótsza opcja, w której po 1-2 dni zwiedzania następuje dzień wolny.

Wycieczki dwa w jednym są idealne dla osób, które chcą czegoś więcej niż leżenie plackiem na plaży, ale też chcą trochę poleniuchować i odpocząć. W końcu, od czego są wakacje 🙂 Jeśli zawsze wybierałeś wakacje w hotelu, spróbuj wycieczki dla wygodnych.

Wycieczki dwa w jednym to hybryda wypoczynku i zwiedzania - idealna opcja dla wygodnych i ciekawych świata

Zalety - ciekawie i… tanio

Z objazdówkami okryjesz lokalną kulturę, zobaczysz niespotykane miejsca i zrobisz niesamowite zdjęcia. Wrażenia gwarantowane - o ile nie jedziesz w pospolite miejsce 🙂 Na wycieczce objazdowej zobaczysz wiele rejonów i będziesz nocować w różnych hotelach. W skrócie - nie wieje nudą 🙂

Po takim wyjeździe pochwalisz się znajomym i rodzinie swoimi bogatymi doświadczeniami i znajomością obcej kultury. Na pewno ich zaciekawisz i zaskoczysz ciekawymi faktami. Koniec narzekania na przeciętne jedzenie All Inclusive i walki o leżak skoro świt! 😉

Wyjazdy objazdowe są wartościowe i tanie. To trochę dziwne, ale prawdopodobnie wynika to z małego zainteresowania. Zobaczysz wiele miejsc, odpoczniesz i jeszcze zapłacisz mniej. Grzech nie skorzystać!

Wady - trochę pochodzisz, trochę pojeździsz

Wycieczki objazdowe to forma aktywnego wypoczynku. Czeka Cię spacerowanie i jazda autokarem i dość częste przepakowywanie się. Takie wakacje są nienajlepszym wyborem, jeśli nie lubisz jeździć autokarem, ciężko pracujesz fizycznie i chcesz tylko leniuchować.

Wycieczka objazdowa czy wakacje w hotelu?

Wycieczka objazdowa to niedoceniania alternatywa dla wakacji w kurorcie. Taki wyjazd dostarczy Ci ciekawych wrażeń i "poczujesz" miejsce, w którym jesteś. Zachowasz wspomnienia i piękne zdjęcia, których nie spotkasz w kurorcie.

Objazdówka to aktywna wycieczka, więc czekają Cię spacery i czasem długie jazdy autokarem. Czy da się odpocząć w takich warunkach? Jeśli leżak i bar przy basenie to Twoi najlepsi kompani, to pewnie nie. Ale…

Od czego są wycieczki objazdowe dla wygodnych! To wspaniała hybryda leniuchowania i odkrywania! Taki rodzaj wycieczki polecamy wszystkim tym, którzy mają już dość spędzania wakacji przy hotelowym basenie, a jednocześnie chcą odpocząć. To najlepsza opcja na start prawdziwego podróżowania.

Mamy nadzieję, że jako naród, zaczniemy odkrywać obce kraje i kultury, zamiast dań i drinków w hotelowym menu 🙂

Spodobało się? 👍 Udostępnij! 👇

Wakacje Last Minute?

Zapisz się na newsletter!

Zapisz się na newsletter złapwczasy.pl
  • Dostaniesz na emaila najświeższe oferty Last Minute
  • Dowiesz się o nowych wakacyjnych artykułach na blogu
  • Nie częściej niż raz na tydzień
  • 100% wakacyjnych smaczków, 0% spamu
Stosujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania serwisu oraz narzędzi analitycznych.
Dowiedz się więcej